Kontakt z Ka – pytania i współpraca

Kontakt ze mną jest możliwy, choć nikt nie używa formularza kontaktowego bloga widocznego poniżej. Korzystając z maila lub formularza, możesz skontaktować się z autorką bloga Ka – transpłciową dziewczyną. Takiej samej jak wszystkie inne, ale jednak wyjątkowej, a wszystko przez jedną cechę wrodzoną. 😉

Zwykle padają podobne pytania, dlatego polecam przeczytanie w szczególności działu teoria tranzycji. Równie często jestem pytana o szczegóły operacji SRS. W miarę możliwości odpowiem na pytania, o ile nie będą poniżej pasa.

Jeżeli masz sugestię poprawy bloga, jesteś osobą transpłciową, napisania posta gościnnego o swojej tranzycji lub życiu, chętnie nawiążę współpracę i coś opublikujemy,  zapraszam do kolaboracji, w grupie siła! Kontakt do mnie znajdziesz poniżej.

List elektroniczny, zwany e-mailem

Ponieważ niektóre osoby lubią pisać listy, to kontakt jest przez aż 3 (słownie: trzy) adresy e-mail, na dwie osoby stale pracujące nad treściami i odpowiadające na wiadomości. Majstersztyk, szczegóły poniżej. 😏 Korzystajcie śmiało z kontaktu do nas!

Kontakt do nas, ogólny adres

Dla kontaktu do całej ekipy (Ka oraz Magda aktualnie) założyłam adres [email protected]. Gdy napiszesz na ten adres, Twoja wiadomość zostanie automatycznie przekierowana do Ka i Magdy.

Kontakt z Ka – transpłciową dziewczyną

Kontakt z Ka – transpłciową dziewczyną jest możliwy bezpośrednio przez następujący adres e-mailowy: ka@blogka.pl Zapraszam! 🙂

Magda (Sindi)

Oprócz mnie (Ka) współpracuje ze mną Magda. Pomaga mi ona w odpowiadaniu na wiadomości (e-mail, formularz, Instagram, Facebook), prowadzi spotkania, a także współtworzy podcast Między uszami. Jej mail to: magda@blogka.pl.

Kontakt przez formularz kontaktowy

Czasem prościej napisać bezpośrednio ze strony, zamiast otwierać skrzynkę pocztową. Z tego powodu kontakt do nas (Ka oraz Magda) jest możliwy przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

Media społecznościowe

Jestem na Facebooku, Instagramie, Discordzie Ka, Twitterze oraz YouTube. Obserwujcie i piszcie!

Na Facebooku dzielę się newsami ze świata transpłciowości, obserwując, będziesz na bieżąco z informacjami z kraju i zza granicy. Staram się wyważać pozytywne i negatywne newsy, zręcznie okraszając je komentarzem. Kontakt przez Messenger też jest możliwy, odpowiadam ja (Ka) lub Magda (Sindi).

Natomiast na Instagramie często relacjonuję co się dzieje u mnie na bieżąco, postów nie mam dużo, ale czasem relacje pękają w szwach. Kontaktując się przez prywatną wiadomość – odpowiadam podobnie jak na Messengerze.

Discord to serwery czatów, jednym z serwerów to THelp, jest on przeznaczony dla osób transpłciowych, są też inne podobne. Ja mam własny serwer do nagrywania podcastu.

Twitter służy mi głównie do automatycznego informowania o wpisach na blogu. Jeżeli zaczniesz mnie obserwować, to żadnego nie przegapisz! Jednak jeżeli pragniesz kontaktu ze mną, to lepiej wybrać inne kanały.

YouTube zawiera nagranie piosenki K. T. – Mia, a także pojawiają się odcinki podcastu.

Pisząc do Tolerado, możesz otrzymać czasem wiadomość ode mnie. Działam od dłuższego czasu w tym trójmiejskim stowarzyszeniu.

Zadaj śmiało pytanie!

Nie przegap nic!

Join 47 other subscribers

Wesprzyj działalność Ka

Działam od lat. Moim paliwem jest dawanie innym wsparcia. Cieszę się z każdego podziękowania, udostępnienia, potwierdzenia, że moje działania są ważne i mają wartość. Nawet 5 zł będzie dla mnie ogromnym wsparciem! Dziękuję, że jesteście! 💜

Cyklicznie: Logo Patronite

Jednorazowo: Darowizna (kartą, przelewem)